Prázdniny na Jihu 2021

Ahoj, holky a kluci!!!

Prázdniny se blíží a mnozí z vás budou určitě nějaký čas trávit doma, na Jihu. Právě pro vás připravil městský obvod Ostrava-Jih už podruhé bezvadnou letní akci! A začínáme už 1. července 2021!!!

I když nás v minulých měsících potrápila protiepidemická opatření, věříme, že se všechny akce o prázdninách uskuteční. Pokud by se hygienická situace během července a srpna přece jen změnila , dozvíš se o změnách na této straně.

Všechny akce jsou pro přihlášené děti ZDARMA!!!

Na každý všední den od 1. července do 27. srpna pro vás organizátoři připravili nějaký zajímavý program – stanete se třeba detektivem nebo filmovým režisérem, zkusíte si parkour a orientační běh v Bělském lese, v muzeu si vytvoříte bylinkové mýdlo, naučíte se sebeobranu a karate, vyzkoušíte si žonglování, strávíte den s hasiči a záchranáři, opečete si špekáčky na ohni, procvičíte si tělo na gymnastické žíněnce či tatami, zahrajete si beachvolejbal a stolní tenis, zaplavete si, zastřílíte si ze vzduchovky, namalujete si Jih. Prostě budete mít prima prázdniny!!!


Mamka nebo taťka přihlásí dítě do programu Prázdniny na Jihu přes internet. V přihlášce vyplní údaje o dítěti a kontakt na sebe. Každé dítě musí mít svou přihlášku (rodič musí např. vyplnit 2 přihlášky, pokud chce přihlásit dvě děti). Údaje se odešlou na úřad a tam bude přihláška čekat na podpis mamky nebo taťky. Bez toho se nemůžeš přihlašovat na akce!!!

Přihlášku musí mamka nebo taťka podepsat na radnici městského obvodu Ostrava-Jih – budova B, odbor školství a kultury, kancelář č. 104 nebo 110. Kromě toho rodiče vyplní a podepíší také Souhlas se zpracováním osobních údajů. Přihlášku je možno podepsat v pracovní dny:

Pondělí – 8:00-12:00, 13:00-17:00

Úterý –    8:00-11:30

Středa –   8:00-12:00, 13:00-17:00

Čtvrtek –  8:00-11:30

Pátek –     8:00-11:00

Pokud to rodičům nevyhovuje, lze se domluvit i na jiném termínu.

Kontakt: 599 430 246, 599 430 286

Po podpisu přihlášky na úřadě obdržíte přihlašovací údaje do systému, které zadáte při přihlašování dítěte na konkrétní akci. Jedno dítě můžete zaregistrovat max. na 7 akcí. Zároveň můžete také dítě ze systému odhlásit, aby volné místo mohli využít i další zájemci. Měnit nebo odhlašovat dítě na akci můžete nejpozději 2 dny před termínem akce.

Knížečka, kterou dostaneš nejpozději v den konání první akce, je vstupenka na rezervovanou akci. Bez ní organizátoři dítě na akci nepustí.